До уваги усіх користувачів SRM системи APS SMART!

Нашою командою було прийнято рішення – надавати сертифікати професійного користувача всім, хто працював і працює з автоматизованими закупівлями APS SMART.

За більше ніж 10 років існування на ринку APS Smart, системою навчилися користуватися від 5 тисяч осіб!  І це не тільки закупівельники. Це – фінансисти, економісти, юристи, спеціалісти служби безпеки, менеджери і управлінці різних рангів, керівники підрозділів та компаній в компетенції яких входили чи входять закупівельні чи дотичні до них процеси.  SRM APS Smart є результатом спільної роботи наших спеціалістів, компаній-клієнтів і, звичайно, наших користувачів!

Для нас важливий кожен, хто користується з автоматизованих закупівель. Це наш партнер та  учасник APS бізнес-товариства.   

Хто може отримати сертифікат професійного користувача SRM APS SMART

Сертифікат може отримати будь-який спеціаліст, що від одного року має досвід роботи з системою APS SMART –  закупівельник, тендерний спеціаліст, спеціаліст безпеки, фінансист, економіст, юрист, бухгалтер, секретар, інші.

Користувачі вибирають SRM систему APS SMART як стандарт автоматизації закупівель на українському ринку!

Що дає користувачу сертифікат SRM APS SMART

Для Вас, як користувача APS SMART, сертифікат засвідчує Ваш високий рівень професіоналізму у застосуванні автоматизованих інструментів управління закупівлями.

А навички, які Ви отримали, працюючи з APS Smart, будуть завжди допомагати Вам виконувати робочі задачі, досягати виконання KPI та будувати подальшу кар’єру. Для організації, в якій Ви працюєте, це означає, що є вже підготовлений та навчений роботі з електронними закупівлями спеціаліст, який може допомогти підприємству бути більш сучасним та конкурентоздатним на ринках.

Використайте всі переваги від роботи зсистемою, що пройшла випробуванння часом та ринком!

Як отримати сертифікат професійного користувача SRM APS SMART

Все просто. Зайдіть на сторінку нашого сайту «Користувачам», внизу сторінки присутня форма запиту. Заповніть короткі дані про себе та надішліть заявку на отримання Сертифікату професійного користувача SRM APS SMART.
Сертифікат буде надіслано у електронному вигляді на е-мейл, який Ви зазначите.  

Дякуємо, що Ви з нами сьогодні та залишайтеся з нами в майбутньому!

Подібні записи