У закупівлях питання достатньої кількості постачальників та їх надійність завжди залишаються актуальними.  У наших колег, що працюють у front office на передовій бізнесу, потенційні клієнти часто запитують, а чи має АПС СМАРТ свої бази постачальників, а чи маєте доступ до бази постачальників платформи Prozorro? Особливо це питання актуальне для середніх та невеликих замовників, що не завжди мають великі об’єми закупівель, але також хочуть мати більшу можливість вибору контрагентів.

Бази контрагентів та постачальників APS

Так, наразі наші бази налічують більше 60 тис. постачальників з різних галузей бізнесу, що працюють з комерційними замовниками. Також, завдяки інтегрованим процесам з Prozorro,  ми маємо доступ і до бази постачальників Прозорро.

Тендери наших замовників, крім їхніх власних тендерних майданчиків, акумулюються та публікуються на агрегованій платформі SalesBook, що дозволяє постачальникам в одному місці бачити більше закупівель різних замовників, відповідно й більше подаватися на тендери (приймати участь) у різних замовників.      

Як перевірити надійність контрагента, постачальника

Якщо ваша компанія працює у автоматизованій системі управління закупівлями APS SMART, то при потребі, отримати надійну інформацію про контрагента чи постачальника, що вас зацікавив, можна прямо у робочій області системи. На це потрібно буквально 1 хвилина.

APS SMART інтегрований з онлайн-сервісом перевірки компаній YOUCONTROL. Тож дізнатися актуальну інформацію  про компанію або ФОП за кодом ЄДПОУ з більше ніж 40а державних реєстрів, ви можете безкоштовно.

Досьє контрагента

Зробіть запит на досьє контрагента прямо з APS SMART. За хвилину ви отримаєте досьє компанії.

Досьє – це інформація про власників, форму власності, контакти, відомості з податкової (борги), судові рішення, перевірки компанії, банкрутства, ліцензії та дозволи, тощо.

Маючи таку інформацію, ви більш впевнено можете продовжити співробітництво або ж, навпаки, аргументовано його призупините.

Поінформований, значить –  захищений.

Ще статті за темою:

Забезпечення безпеки закупівельних процесів з SRM APS SMART 

APS Discovery або Сервіс Рекомендацій – продукт для залучення постачальників до участі у торгах

Подібні записи