Автоматизація – один з найпотужніших чинників у боротьбі з корупцією. Коли автоматизований процес охоплює всі етапи управління закупівлями і він прозорий,  вибір постачальників базується на об’єктивних критеріях, що не залежать від чиєїсь думки і «телефонного права», а KPI закупівельного персоналу будується на зрозумілих факторах, то внутрішнім і зовнішнім корупціонерам стає практично неможливо працювати в такому середовищі. Вони намагаються або саботувати процес розгортання автоматизації або просто йдуть з такої компанії.

Будемо чесними, на жаль, будівельний бізнес вважається одним з глибоко корумпованих. Специфіка така, що непомітно «закопати у бетон» можливо мільйони. Але якщо є політична воля керівництва компанії, то все непомітне може стати явним, і через цю «явність» зникнути назовсім.

Основні моменти в нашому будівельному кейсі: закупівельні автоматизовані процеси наскрізно «прошиті» в оргструктурі компанії та її бізнесі.

Можете собі уявити «багатошаровий пиріг», що складається з Центрального офісу, будівельних об’єктів, будівельних майданчиків, черг будівництва, секцій тощо? І ще додайте поділ на роботи, матеріали, підрядників, документи і бюджети … не слабо, так? Розгулятися «тіньовикам» можна було ухх. Але вже все. Автоматизована SRM система APS SMART «прикрила лавочку» для тіньових ігор.

кейс APS SMART. Автоматизація будівництва

Спеціальна розробка: зручна фітча для закупівельників у будівництві: ми можемо ваші кошториси розбити на роботи та матеріали, щоб було зручніше  вести їх облік.

І, звичайно, є можливість передачі даних в ОС (1С та т.п.), плюс електронний документообіг. Ну і зрозуміло, що всі дії користувачів (персоналу) фіксуються у системі – «закопати» мільйон стало набагато складніше.

Як допомогти бізнесу в цілях антикорумпованості? Просто зробіть процес автоматизованим, контрольованим і прозорим.

Подібні записи