Пропонуємо нову розробку аналітичного функціоналу для комплексної оцінки контрагентів, що працюють на клієнтських майданчиках SRM APS SMART.

Призначення нової розробки для оцінки контрагентів

Комплексна оцінка контрагентів в екосистемі APS Smart розроблена задля надання можливості користувачам виконувати свої завдання в закупівельній діяльності з ще більшою ефективністю, економити час на оцінку контрагента, проводити комплексний аналіз або експрес-аналіз постачальника, побудований на агрегованих даних від задіяних торгових майданчиків-клієнтів APS SMART, з використанням принципу «шерінгу» інформації (єдині дані для всієї екосистеми).

За якими параметрами можна оцінити контрагента у екосередовищі

Оцінка контрагента проводиться за агрегованими параметрами, що відображають його досвід, охоплення торгових операцій, репутацію, активність та ефективність роботи на майданчиках.

Таким чином, закупник отримає більш повну інформацію про контрагента (про нового або вже задіяного). В екосистемі APS SMART кількість зареєстрованих постачальників, зокрема іноземних, становить понад 60 тис., приєднаних бізнес-майданчиків бл.100.

Надається можливість працювати з такими даними:

  • дата реєстрації контрагента в екосистемі (перша акредитація) та загальний термін роботи у системі –  як досвід;
  • кількість акредитацій контрагента у компаній, що проводять закупівлі в системі SRM APS Smart – як широта охоплення;
  • перевірка, чи значиться контрагент у «чорних списках» інших організаторів закупівель – як репутація;
  • кількість тендерних пропозицій, поданих в екосистемі за останній рік – як активність;
  • кількість разів за останній рік, коли контрагент був оголошений переможцем в екосистемі – як ефективність.
оцінка контрагентів в екосередовищі АПС Смарт

Така аналітика буде корисною для закупівльників відповідальних за роботу з контрагентами, для служб безпеки компаній. Надійний та перевірений постачальник – запорука довгострокової та плідної співпраці.

Подібні записи